Przyssawki do szkła i nie tylko. Rodzaje i zastosowanie

Przyssawki do szkła i nie tylko. Rodzaje i zastosowanie

Chwytaki próżniowe, zwane również przyssawkami, to sprzęty używane na budowie, w halach i structure. Służą do transportu i montażu elementów szklanych i okiennych, a także kamieni. Jakie są ich zalety?

Przyssawki używane do transportu, transportu i montażu wielkogabarytowego materiału, aw przypadku szkła. Można je wykorzystywać do pracy na budowie, w branży, w halach i warsztatach. Jakie są najpopularniejsze modele takich przyssawek?

Zastosowanie i budowa ssawek do szkła

Przyssawka do szkła to synonim bezpiecznej i sprawnej pracy w różnych warunkach. Znajduje zastosowanie w budownictwie, przemyśle, a także np. w warsztatach samochodowych. Ssawki, że transport i montaż szkła jest znacznie bezpieczniejszy, bardziej aktywny i bardziej komfortowy dla wymaganej. Wyróżnia się trzy rodzaje ssawek do szkieł. Ssawki pracowników są wyposażone w manualną pompkę próżniową, ładowarki akumulatorowe i zasilane z sieci – w elektrycznej pompki próżniowe. Pierwszy rodzaj ssawek międzynarodowych obejmuje montaż szybkich i płaskich, a następnie dwa kolejne operacje na obrót i pochylanie materiału. Ssawki są zbudowane z pomp próżniowych, Konstrukcji nośnej i układu dystrybucji.

Systemy kontroli sprawdzonej do montażu elementów szklanych, ale nie tylko. Przeznaczone do transportu innych materiałów budowlanych, prefabrykatów, a nawet płyt kamiennych. Ssawki sprawdzą się na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Przygotuj w skomplikowanych warunkach atmosferycznych, a nawet w trakcie deszczu. Podnośniki próżniowe są kompatybilne z miniżurawiami, które usprawniają pracę i wydajność. Dzięki takiemu przekazaniu przekazanego, transportowi i różnorakich materiałów nigdy nie stanowi problemu, Połącz jak miejsce montażu Minidźwigi ze ssawkami można przenosić między standardowymi drzwiami c.W bogatym asortymencie firmy Uplifter znajdują się pod ciśnieniem próżniowe do kamienia, paneli, przyssawki pracowników i podnośnikami do szkła.

Przyssawki do szkła – niezawodne na budowie i nie tylko

Do najpopularniejszych ssawek do użytku ogólnego: UPG350 i UPG600. Pierwsza z nich została zastosowana do pracy z materiałem o wadze 350 kg. Obróć do 360 stopni i jedo precyzyjny montaż w wyznaczonym miejscu. Ssawki zapewniają bardzo dobrą nośność i przyczepność oraz gotowość do 8 godzin pracy. Kolejowy sprzęt i duża użyteczność na budowie jest UPG600 , przenosząca nośność do aż 600 kg. Budowa podnośnika pozwala na szybkie dostosowanie do różnych warunków. Przyssawki o średnicy 30 cm obejmują przyczepność i nośność. Dużą zaletą tego sprzętu jest kontrola próżni między przyssawką a materiałem. W przypadku utraty próżni urządzenie nigdy tylko ostrzega o zaistniałej sytuacji, ale także samodzielnie koryguje problem. Zaletą przyssawek do szkła jest także możliwość kontroli stanu ładowania akumulatorów dzięki możliwościowi LED.

Jak wiadomo, nigdy nie zawsze mamy do czynienia z gładkim i używanym materiałem. Z pomocą przychodzą przyssawki smalec, usługi do przenoszenia elementów o nierównej lub zakrzywionej powierzchni. Okrągłe przyssawki nadają się do przenoszenia elementów delikatnych o różnym kształcie. Umożliwiają szybkie i precyzyjne chwytanie materiału, dzięki czemu praca jest przyjemna i sprawna. Z wąskimi i długimi elementami doskonale radzą sobie przyssawki owalne mieszkalne, które zapewniają efekt amortyzacji. Ssawki firmy lard dostępne są bardzo duże siły trzymane, a ponadto mogą przenosić elementy wypukłe i wysokie Temperatury. Tak duży wybór platform ssawek umożliwia obsługę wydajności i liczbę usług firmy różnej kategorii.

Proszę wpisać ciąg znaków w polu tekstowym poniżej.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zapoznałem się z polityką prywatności.