Innowacyjne produkty z zakresu techniki podnoszenia i podciśnienia

Drewno, metal, beton, kamień naturalny, elementy elewacyjne, płyty warstwowe, granit, szkło, gres, płytki, blacha, okna, drzwi - maszyny Uplifter są nieodzowną pomocą dla wszystkich firm przetwórczych w ich codziennej pracy.
Logistyka - wyzwania i rozwiązania 2023 r. Zapobiegaj deficytowi umiejętności i stawiaj na innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejsze technologie. Zapytaj w Uplifter.
Jeśli zajmujesz się podnoszeniem i techniką próżniową, nie możesz przejść obojętnie obok Uplifter. Ponad 20 lat doświadczenia w branży, najwyższa jakość i wyrafinowane know-how.
Optymalizacja produktu i konstrukcja specjalna - z Uplifterem wszystko jest możliwe. Niezależnie od tego, czy chodzi o obróbkę materiałów, wózki przemysłowe dla pieszych, wózki do komisjonowania, transport i logistykę, systemy transportowe, technikę przeładunku i transportu, technikę magazynowania, technikę przenośników, technikę podnoszenia, technikę transportu czy przemysł, przekonaj się o naszych referencjach już teraz.
UPT - innowacja roku. Opracowane, zaprojektowane i wykonane w naszej własnej produkcji, te urządzenia do mocowania szkła przeszły modernizację, która nie ma sobie równych! UPT przekonują już teraz licznymi zaletami.
Elektryczne żurawie samojezdne Valla to prawdziwe potęgi. Udźwig do 90 ton, w 100% elektryczny, 0% emisji. Z najnowszym modelem V210 R, Valla wprowadziła żuraw mobilny, który nie ma sobie równych. Kompaktowe, bezpieczne i wydajne rozwiązanie do podnoszenia z eleganckim włoskim designem.
Podnośnik szkła GW1125 - własne opracowanie z kuźni produkcyjnej Uplifter w Nabburgu. Ten podnośnik szkła wyróżnia się licznymi cechami specjalnymi, które do tej pory nie były dostępne na rynku: hydrauliczne stopy podporowe, zabezpieczenie przed upadkiem, system szybkiej wymiany krzyża próżniowego oraz udźwig do 1.125 kg!