Praca na budowie z mini żurawiem, odsysaczem szkła i hutnikiem szkła

Na rynku jest wielu producentów mini żurawi. Często trudno jest śledzić je wszystkie i zauważyć cechy poszczególnych żurawi. Menedżer produktu Uplifter wyjaśnia.
Uplifter bierze udział w projekcie architektonicznym THE SPIN we Frankfurcie nad Menem! Wieżowiec o wysokości 128 metrów ma zostać ukończony w kwietniu 2023 roku. Już teraz dowiedz się więcej o zastosowanej technologii, specjalnych rozwiązaniach i koncepcjach - od wczesnej fazy budowy po przeszklenie na 31. piętrze.
Uplifter ma zawsze gotowe rozwiązanie! Specjalne gumowe przyssawki do szkła Uplifter przekonują na całej linii! Ogromna oszczędność czasu na budowie w Essen. Przeczytaj teraz więcej.
Tutaj robi się naprawdę ciasno! Podnośnik szkła użył mini dźwigu, aby dostać się na 1 piętro budynku mieszkalnego w pobliżu Würzburga: Milimetrowa praca dla podnośnika GW1125. Pewny instynkt i doświadczenie są tutaj wymagane!
Mini żuraw MK1033 pokazuje wszystkie swoje umiejętności podczas pracy w niskiej hali przemysłowej z ssawką do szkła UPG450. Nawet niewielkie wysokości pomieszczeń, ślady opon i ślady po ssaniu nie stanowią już problemu dzięki technologii Uplifter.
Transportowanie i montowanie okien wielkoformatowych lub innego szkła o dużych gabarytach wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Firmy budowlane zajmujące się takimi działaniami mogą kupić lub wypożyczyć stosowne maszyny. Do wyboru mają manipulatory, przyssawki oraz mini żurawie. Czym charakteryzuje się każde z urządzeń?
Prace remontowe i renowacyjne w budynkach są od wiosny znowu w wysokim sezonie. Początek sezonu w Darmstadt i zlecenie dla montera Timo: wymiana szyb okiennych w zabytkowym budynku przy użyciu próżniowego odsysania szkła.
Wybieg dla lwów w zoo w Schwerinie wymaga nowego oszklenia. W tym przypadku potrzebna jest siła nośna małego, zwrotnego i terenowego miniżurawia. Z super mocą ssania próżniowego wyposażenie jest kompletne. Uplifter - rozwój, produkcja, wynajem, sprzedaż i serwis
Nasze aktualne zadanie zaprowadziło nas do Schwandorfu w Górnym Palatynacie: prace konserwacyjne w halach przemysłowych firmy Nabaltec AG. Nie tylko prace na zewnątrz są naszą mocną stroną! Ciasne przestrzenie i prace wewnątrz budynków w najmniejszych pomieszczeniach to również nasza specjalność.
Precyzja, umiejętności i doświadczenie - to właśnie wyróżnia operatorów maszyn Uplifter. Podczas tej operacji wynajmu w Weiden in der Oberpfalz udało się "przewlec" 600 kg szybę na zlecenie firmy szklarskiej.
W przypadku szyb wielkoformatowych niezbędny jest system próżniowy o wysokiej absorpcji. Niewątpliwe know-how i zaawansowana technologia firmy Uplifter były potrzebne również na tej budowie w Erlangen. Wiemy, co jest potrzebne do instalacji!
Z monterem Markiem w centrum Düsseldorfu. Mały żuraw MAEDA MC 405 poznaje smak wielkomiejskiego powietrza. Taka operacja przebiega sprawnie tylko przy zastosowaniu odpowiedniej techniki podnoszenia i podciśnienia. Przy okazji: My w Uplifter chętnie pomożemy Państwu w planowaniu zastosowania.
1 od 2