Praca na budowie z mini żurawiem, odsysaczem szkła i hutnikiem szkła

W centrum Pragi, na głębokości ponad 50 metrów, budowane są obecnie obiekty tunelowe dla nowej stacji metra. Żuraw samojezdny VALLA 250E jest wykorzystywany do różnych zadań związanych z podnoszeniem w tunelu. Jest to maszyna niezbędna do prowadzenia bieżących prac budowlanych. Jednak teraz na placu budowy panuje całkowity zastój, ponieważ żuraw samojezdny wymaga profesjonalnej konserwacji i naprawy - tak szybko, jak to możliwe. Dowiedz się teraz, co będzie dalej.
Uplifter bierze udział w projekcie architektonicznym THE SPIN we Frankfurcie nad Menem! Wieżowiec o wysokości 128 metrów ma zostać ukończony w kwietniu 2023 roku. Już teraz dowiedz się więcej o zastosowanej technologii, specjalnych rozwiązaniach i koncepcjach - od wczesnej fazy budowy po przeszklenie na 31. piętrze.
Uplifter ma zawsze gotowe rozwiązanie! Specjalne gumowe przyssawki do szkła Uplifter przekonują na całej linii! Ogromna oszczędność czasu na budowie w Essen. Przeczytaj teraz więcej.
Tutaj robi się naprawdę ciasno! Podnośnik szkła użył mini dźwigu, aby dostać się na 1 piętro budynku mieszkalnego w pobliżu Würzburga: Milimetrowa praca dla podnośnika GW1125. Pewny instynkt i doświadczenie są tutaj wymagane!
Mini żuraw MK1033 pokazuje wszystkie swoje umiejętności podczas pracy w niskiej hali przemysłowej z ssawką do szkła UPG450. Nawet niewielkie wysokości pomieszczeń, ślady opon i ślady po ssaniu nie stanowią już problemu dzięki technologii Uplifter.
Transportowanie i montowanie okien wielkoformatowych lub innego szkła o dużych gabarytach wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Firmy budowlane zajmujące się takimi działaniami mogą kupić lub wypożyczyć stosowne maszyny. Do wyboru mają manipulatory, przyssawki oraz mini żurawie. Czym charakteryzuje się każde z urządzeń?
Prace remontowe i renowacyjne w budynkach są od wiosny znowu w wysokim sezonie. Początek sezonu w Darmstadt i zlecenie dla montera Timo: wymiana szyb okiennych w zabytkowym budynku przy użyciu próżniowego odsysania szkła.
Żuraw samojezdny jest typem dźwigu. Stanowi nieodzowny element wielu placów budowy. Warto przy tym pamiętać, że ma kilka rodzajów. Decydując się na zakup lub wynajem takiej maszyny, trzeba też zwrócić uwagę na jej ważne parametry techniczne. Dzięki temu można wybrać sprzęt, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb firmy budowlanej.
Wybieg dla lwów w zoo w Schwerinie wymaga nowego oszklenia. W tym przypadku potrzebna jest siła nośna małego, zwrotnego i terenowego miniżurawia. Z super mocą ssania próżniowego wyposażenie jest kompletne. Uplifter - rozwój, produkcja, wynajem, sprzedaż i serwis
Nasze aktualne zadanie zaprowadziło nas do Schwandorfu w Górnym Palatynacie: prace konserwacyjne w halach przemysłowych firmy Nabaltec AG. Nie tylko prace na zewnątrz są naszą mocną stroną! Ciasne przestrzenie i prace wewnątrz budynków w najmniejszych pomieszczeniach to również nasza specjalność.
Precyzja, umiejętności i doświadczenie - to właśnie wyróżnia operatorów maszyn Uplifter. Podczas tej operacji wynajmu w Weiden in der Oberpfalz udało się "przewlec" 600 kg szybę na zlecenie firmy szklarskiej.
Uplifter wyznacza trendy. W czołówce: manipulator do szyb GW425 przy budowie nowego kortu do paddle tennisa w RheinEnergieSTADION 1. FC Cologne.
1 od 3