Praca na budowie z mini żurawiem, odsysaczem szkła i hutnikiem szkła

Rok 2024 to rok przemian w przemyśle. Nacisk kładziony jest na modernizację i automatyzację. Od dziesięcioleci odnosząca sukcesy niemiecka firma Uplifter, pionier w dziedzinie technologii podnoszenia i podciśnienia, utrzymuje silne partnerstwo z włoskim producentem żurawi samojezdnych VALLA. Innowacja w technologii oraz najbardziej niezawodne i wydajne rozwiązania na rynku - to twierdzenie łączy obie firmy od samego początku.
Firma Uplifter jest pionierem i specjalistą w dziedzinie próżniowej technologii podnoszenia. Podczas swojej prawie
25 letniej działalności zapewniła sobie jedną z wiodących pozycji na światowym rynku mini żurawi i samojezdnych
manipulatorów, których jest producentem. Wraz z filią Uplifter w Polsce, firma idzie o krok dalej i w 2024 roku
wprowadza na rynek mini żurawie Uplifter LT w stylowym, eleganckim wydaniu BLACK EDITION!
Na rynku jest wielu producentów mini żurawi. Często trudno jest śledzić je wszystkie i zauważyć cechy poszczególnych żurawi. Menedżer produktu Uplifter wyjaśnia.
W centrum Pragi, na głębokości ponad 50 metrów, budowane są obecnie obiekty tunelowe dla nowej stacji metra. Żuraw samojezdny VALLA 250E jest wykorzystywany do różnych zadań związanych z podnoszeniem w tunelu. Jest to maszyna niezbędna do prowadzenia bieżących prac budowlanych. Jednak teraz na placu budowy panuje całkowity zastój, ponieważ żuraw samojezdny wymaga profesjonalnej konserwacji i naprawy - tak szybko, jak to możliwe. Dowiedz się teraz, co będzie dalej.
Uplifter bierze udział w projekcie architektonicznym THE SPIN we Frankfurcie nad Menem! Wieżowiec o wysokości 128 metrów ma zostać ukończony w kwietniu 2023 roku. Już teraz dowiedz się więcej o zastosowanej technologii, specjalnych rozwiązaniach i koncepcjach - od wczesnej fazy budowy po przeszklenie na 31. piętrze.
Uplifter ma zawsze gotowe rozwiązanie! Specjalne gumowe przyssawki do szkła Uplifter przekonują na całej linii! Ogromna oszczędność czasu na budowie w Essen. Przeczytaj teraz więcej.
Tutaj robi się naprawdę ciasno! Podnośnik szkła użył mini dźwigu, aby dostać się na 1 piętro budynku mieszkalnego w pobliżu Würzburga: Milimetrowa praca dla podnośnika GW1125. Pewny instynkt i doświadczenie są tutaj wymagane!
Mini żuraw MK1033 pokazuje wszystkie swoje umiejętności podczas pracy w niskiej hali przemysłowej z ssawką do szkła UPG450. Nawet niewielkie wysokości pomieszczeń, ślady opon i ślady po ssaniu nie stanowią już problemu dzięki technologii Uplifter.
Transportowanie i montowanie okien wielkoformatowych lub innego szkła o dużych gabarytach wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Firmy budowlane zajmujące się takimi działaniami mogą kupić lub wypożyczyć stosowne maszyny. Do wyboru mają manipulatory, przyssawki oraz mini żurawie. Czym charakteryzuje się każde z urządzeń?
Prace remontowe i renowacyjne w budynkach są od wiosny znowu w wysokim sezonie. Początek sezonu w Darmstadt i zlecenie dla montera Timo: wymiana szyb okiennych w zabytkowym budynku przy użyciu próżniowego odsysania szkła.
Żuraw samojezdny jest typem dźwigu. Stanowi nieodzowny element wielu placów budowy. Warto przy tym pamiętać, że ma kilka rodzajów. Decydując się na zakup lub wynajem takiej maszyny, trzeba też zwrócić uwagę na jej ważne parametry techniczne. Dzięki temu można wybrać sprzęt, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb firmy budowlanej.
Wybieg dla lwów w zoo w Schwerinie wymaga nowego oszklenia. W tym przypadku potrzebna jest siła nośna małego, zwrotnego i terenowego miniżurawia. Z super mocą ssania próżniowego wyposażenie jest kompletne. Uplifter - rozwój, produkcja, wynajem, sprzedaż i serwis
1 od 3