Serwis maszyn budowlanych

Usługi serwisowe mini żurawi i nie tylko

serwisW zależności od Państwa indywidualnego zapotrzebowania oraz tego, jakie rozwiązanie będzie dla Państwa bardziej opłacalne, wykonujemy obszerne usługi serwisowe albo w naszym warsztacie w głównej siedzibie firmy albo dzięki naszej mobilnej flocie serwisowej bezpośrednio u Państwa na miejscu.

Dzięki naszym kompetencjom w sprawach technicznego uproszczenia i przyspieszenia procesów podnoszenia i transportu nasz zespół warsztatowy jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać wszelkie problemy związane z produktami i markami w segmencie “Lift and Carry” (“Podnoszenie i transport”).

Miniżurawie Maeda począwszy od MC104 CER aż po LC 1385M-8B oraz żurawie dekarskie Böcker, żurawie samojezdne począwszy do Valla 25E aż po Valla 900E, jak też podnośniki do szkła począwszy od SL 280 aż po SL 780, mogą być naprawione w przypadku awarii przez nas zespół serwisowy najczęściej bezpośrednio na terenie Państwa zakładu. Jeśli naprawa wymagałaby jednakże większego nakładu czasu, wówczas można bezproblemowo przetransportować maszynę do naszego warsztatu. Równocześnie możemy Państwu bez zbędnej zwłoki czasowej udostępnić w zastępstwie równorzędną maszynę z naszego parku maszynowego.

Także mniejsze urządzenia jak nasze próżniowe podnośniki do szkła, ręczne podnośniki próżniowe, próżniowe podnośniki do paneli oraz kamienia jak też urządzenia do montażu szyb, wózki do transportu szyb oraz pomocnicze urządzenia transportowe UPT 180 do UPL 500 są przez nas nie tylko sprzedawane, lecz także w najlepszy sposób serwisowane, sprawdzane i naprawiane przez nasz przeszkolony do tego celu personel warsztatowy.

Mechnicy i uprawnieni konserwatorzy pracujący na warsztacie utrzymują urządzenia zawsze w stanie odpowiadającym najnowszym osiągnięciom technicznym, tym samym przeprowadzane są nie tylko same naprawy, lecz także w miarę możliwości i oczywiście po uzgodnieniu z właścicielem, aktualizacje (“update”) urządzeń, czy też montowane są w nich ulepszenia oraz dodatkowe zabezpieczenia.

Konserwacja i naprawa maszyn budowlanych

Pracownik Uplifter naprawiający mini żurawia
 • Wszystkich produktów z naszego asortymentu
 • Także wszystkich popularnych urządzeń innych producentów
 • W miarę możliwości także na miejscu u Państwa w zakładzie
 • Sensowne i ekonomiczne powiązanie z innymi czynnościami serwisowymi

Naprawa i konserwacja

Naprawa i konserwacja

Badanie UDT urządzeń podnośnikowych

 

Pracownik Uplifter serwisujący przyssawkę próżniową UPG
 • Ustalenie i przypomnienie o terminie badania
 • Także wszystkich popularnych urządzeń innych producentów
 • Możliwość natychmiastowego usunięcia stwierdzonych braków/błędów
 • Sensowne i ekonomiczne powiązanie z innymi czynnościami serwisowymi

Badanie UDT

Badanie UDT

Części zamienne do maszyn

Naprawa mini żurawia Maeda na placu serwisowym Uplifter
 • Części zamienne do wszystkich produktów z naszego asortymentu
 • Także do wszystkich popularnych urządzeń innych producentów
 • Pomoc przy szukaniu części zamiennych
 • Fachowy montaż części zamiennych, także u Państwa na miejscu

Części zamienne

Części zamienne

Oprócz naszej specyfikacji na podane w powyższym tekście produkty i marki możemy Państwu także służyć pomocą w zakresie konserwacji i sprawdzenia, a najczęściej także przy problemach i naprawach na przykład żurawi innych marek, żurawi samojezdnych JMG, Ormic czy też urządzeń innych marek.

Specjaliści wymienionych powyżej w tekście i dystrybuowanych przez nas marek premium w segmencie podnoszenia i transportu kształcą naszych mechaników w ramach regularnie odbywających się szkoleń. Dzięki temu nasza załoga posiada stale aktualną wiedzę techniczną i może w ten sposób zagwarantować szybkie i trwałe rozwiązanie problemów związanych z błędnym działaniem maszyn.

Dochodzą do tego nowoczesne metody diagnostyczne oraz perfekcyjna logistyka części zamiennych, co powiązane ze sobą redukuje przestoje do niezbędnego minimum, niosąc także za sobą znaczne zmniejszenie powstających z tego tytułu kosztów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o inspekcję, naprawę powypadkową czy też problemy z elektroniką, chętnie doradzimy Państwu ustalając przy tym wspólnie, co faktycznie wymaga naprawy. Prosimy o kontakt  z nami i zgłoś po prostu swój problem – nasi eksperci serwisowi chętnie służą Państwu pomocą.