Witamy na blogu Upliftera

Rok 2024 to rok przemian w przemyśle. Nacisk kładziony jest na modernizację i automatyzację. Od dziesięcioleci odnosząca sukcesy niemiecka firma Uplifter, pionier w dziedzinie technologii podnoszenia i podciśnienia, utrzymuje silne partnerstwo z włoskim producentem żurawi samojezdnych VALLA. Innowacja w technologii oraz najbardziej niezawodne i wydajne rozwiązania na rynku - to twierdzenie łączy obie firmy od samego początku.
Firma Uplifter jest pionierem i specjalistą w dziedzinie próżniowej technologii podnoszenia. Podczas swojej prawie
25 letniej działalności zapewniła sobie jedną z wiodących pozycji na światowym rynku mini żurawi i samojezdnych
manipulatorów, których jest producentem. Wraz z filią Uplifter w Polsce, firma idzie o krok dalej i w 2024 roku
wprowadza na rynek mini żurawie Uplifter LT w stylowym, eleganckim wydaniu BLACK EDITION!
Płytki Wielkoformatowe XXL: Układanie płytek wielkoformatowych - oto na co należy zwrócić uwagę
Żurawie samojezdne są nieodłącznym elementem wielu operacji przemysłowych. To wszechstronne maszyny, które umożliwiają podnoszenie i przenoszenie ciężkich ładunków w różnych środowiskach.
Kompletny przewodnik po wyborze idealnego żurawia samojezdnego do projektów budowlanych
Potrzebujesz mini żurawia? Sprawdź nasz blogpost o wynajmie lub zakupie żurawia. Dowiedz się, jak znaleźć najlepszą opcję dla Siebie!
Dzięki temu podnoszenie szkła to pestka! Witamy w kolejnym ekscytującym artykule dla wszystkich miłośników szkła i majsterkowiczów! Dziś chcielibyśmy odkryć z Wami innowacyjny świat przenoszenia szkła i przedstawić najnowsze osiągnięcie w tej dziedzinie: Podnośnik do szkła z technologią próżniową.
Na rynku jest wielu producentów mini żurawi. Często trudno jest śledzić je wszystkie i zauważyć cechy poszczególnych żurawi. Menedżer produktu Uplifter wyjaśnia.
Wywiad z Martinem Lobingerem, dyrektorem zarządzającym i założycielem firmy Uplifter GmbH & Co.KG, na temat aktualnych wyzwań w dziedzinie logistyki na budowach oraz jego dotychczasowych doświadczeń w obszarze urządzeń transportowych i podnoszących.
Drewno, metal, beton, kamień naturalny, elementy elewacyjne, płyty warstwowe, granit, szkło, gres, płytki, blacha, okna, drzwi - maszyny Uplifter są nieodzowną pomocą dla wszystkich firm przetwórczych w ich codziennej pracy.
Nowoczesne szyby zespolone oraz ich montażowe wyzwania. Jak zapobiec ich uszkodzeniom w transporcie oraz w trakcie montażu? Na jakim sprzęcie pracują profesjonaliści?
Logistyka - wyzwania i rozwiązania 2023 r. Zapobiegaj deficytowi umiejętności i stawiaj na innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejsze technologie. Zapytaj w Uplifter.
1 od 5