Awaria w tunelu - plac budowy stoi! Naprawa dźwigu na głębokości 50 metrów.

Połączenie z Pragi (CZ) do centralnego warsztatu Uplifter w Guteneck:

Znana firma, nr 1 w budowie tras komunikacyjnych w Niemczech, jest na linii. W samym centrum Pragi, na głębokości ponad 50 metrów, budowane są obiekty tunelowe dla nowej stacji metra. Żuraw samojezdny VALLA 250E jest wykorzystywany do szerokiego zakresu prac dźwigowych w tunelu. Jest to maszyna niezbędna do prowadzenia bieżących prac budowlanych. Jednak teraz plac budowy jest w całkowitym zastoju, ponieważ żuraw samojezdny wymaga profesjonalnej konserwacji i naprawy - tak szybko, jak to możliwe. Czas to pieniądz. 

Przestój na budowie to "najgorszy przypadek", dlatego Uplifter jest właśnie tam! Nasz mobilny zespół serwisowy natychmiast wyrusza do sąsiednich Czech. Najszybsza możliwa naprawa żurawia samojezdnego? Oczywiście na miejscu i bezpośrednio w tunelu na głębokości ponad 50 metrów. Technik serwisowy Uplifter Patrick szybko znajduje się na miejscu, w samym centrum Pragi i jedzie windą towarową - zgodnie ze zwyczajem pracowników budowy tuneli - pod centrum Pragi do systemu tuneli. Mimo, że technicy serwisowi Upliftera często są wzywani pod ziemię w kopalniach do naprawy maszyn, to była to specjalna misja z adrenalinowym kopem.  

Doświadczenie się opłaca! Uplifter jest wieloletnim partnerem serwisowym i handlowym włoskiego producenta żurawi VALLA. Technicy serwisowi Uplifter znają żurawie samojezdne i ich działanie na wylot. Dlatego też nasz serwisant mógł z wyprzedzeniem zamówić części zamienne i zużywalne z magazynu oraz szybko i niezawodnie przeprowadzić wszystkie prace konserwacyjne i naprawcze - nawet na głębokości ponad 50 metrów. Pracownicy budowy tunelu zostali bardzo szczegółowo zapoznani z obsługą żurawia samojezdnego, a pierwsze podniesienie odbyło się w fachowej asyście. Obecnie żuraw elektryczny jest wykorzystywany do przemieszczania koparki w celu drążenia tunelu. 

Serwis, naprawa i konserwacja żurawi wszystkich typów, także starych żurawi - w Uplifter otrzymują Państwo najlepszy serwis w korzystnym stosunku ceny do jakości. Szybko i niezawodnie.

Jeśli naprawa potrwa dłużej, z przyjemnością udostępnimy Ci dźwig z naszej dużej floty do wynajęcia na tak długo, jak tego potrzebujesz.

Proszę wpisać ciąg znaków w polu tekstowym poniżej.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zapoznałem się z polityką prywatności.