Upliftery na drodze do autonomicznych maszyn!

Uplifter na drodze do autonomicznych maszyn! 

Jeśli zajmujesz się techniką podnoszenia i podciśnienia, nie możesz przejść obojętnie obok firmy Uplifter. Ponad 20 lat doświadczenia w branży, najwyższa jakość i zaawansowane know-how znajdują odzwierciedlenie w nowoczesnych, trwałych i wydajnych maszynach, które są opracowywane, projektowane i produkowane we własnej produkcji w zakładzie w Nabburgu/Bawaria. Indywidualne projekty dla handlu, specjalne rozwiązania w zakresie budowy maszyn dla przemysłu oraz optymalizacja maszyn za pomocą najnowocześniejszego oprogramowania należą do oferty firmy, podobnie jak kompletne wsparcie klienta od pomysłu do odbioru i uruchomienia maszyny. Przedsiębiorstwo zasłynęło dzięki Industrylifter to specjalnie zaprojektowana maszyna o 100-krotnych możliwościach. Industrylifter przekonuje unikalnym na rynku udźwigiem do 1.125 kg. Od prostej układarki do manipulatora bębnowego - wszystko jest możliwe. Klient wybiera jednostkę podstawową i może ją szybko i łatwo wyposażyć w dodatkowe funkcje, jak np. widły układające, manipulator, chwytak, do obsługi narzędzi, do transportu rolek i rur, jako mobilną jednostkę montażową itp. Możliwości są niemal nieograniczone. 

Rok 2022 jest dla Upliftera rokiem pełnym możliwości - i firma po intensywnych przygotowaniach odpowiednio je wykorzystuje. Kurs ekspansji jest w pełnym toku, zarówno w kraju jak i za granicą. Najważniejszą wiadomością firmy jest to, że Alan Peck jest teraz kierownikiem sprzedaży Upliftera w Wielkiej Brytanii, gdzie będzie kontynuował promocję marki Uplifter.  

Kolejnym kamieniem milowym dla firmy jest wprowadzenie nowych mini żurawi z ich niemiecką premierą we wrześniu 2022 roku. Te nowe produkty zostaną po raz pierwszy zaprezentowane w całości na targach bauma 2022. Obecnie dostępne są małe żurawie Uplifter SPT299, Uplifter SPT499 i Uplifter SPT1009, które są dystrybuowane przez firmę Uplifter prawie w całej Europie! Najlepszy stosunek mocy do masy, bogate wyposażenie standardowe, uczciwe ceny i do 2 ton większy udźwig niż w przypadku porównywalnych modeli! 

Uplifter korzysta z wieloletniego doświadczenia w sprzedaży i wynajmie żurawi i podnośników próżniowych, a wraz z wprowadzeniem tego produktu przynosi ogromną ulgę monterom: Dźwiganie za pomocą Uplifter SPT299 jest możliwe niżej niż w przypadku porównywalnych modeli mini żurawi przy całkowicie wysuniętym ramieniu! Idealnie nadaje się do szklenia okien na parterze oraz do niskich wysokości sufitów w połączeniu z podnośnikami próżniowymi. Ponadto firma oferuje wszystko z jednej ręki: serwis części zamiennych, naprawy, konserwację i inspekcje UVV

Na targach bauma można przekonać się o fachowości i rozwoju firmy Uplifter. Cieszymy się na Państwa wizytę. Na targach BAUMA znajdą Państwo firmę Uplifter na terenie zewnętrznym - 904A/1.

Proszę wpisać ciąg znaków w polu tekstowym poniżej.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zapoznałem się z polityką prywatności.