Oddziały firmy Uplifter w Polsce, Niemczech i Czechach

Firma Uplifter założona w 2001 roku to obecnie lider rynku w branży żurawi oraz technologii próżniowej. W bogatej ofercie firmy można znaleźć mini żurawie, żurawie mobilne typu pick & carry, podnośniki do szkła, podnośniki próżniowe, a także urządzenia transportowe usprawniające prace budowlane. Firma Uplifter wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje obecnie nie tylko sprzedaż, ale również leasing i wynajem nowoczesnych i funkcjonalnych maszyn. Zainteresowanie urządzeniami, które usprawniają prace budowlane, przyczyniło się do utworzenia oddziałów firmy rozmieszczonych obecnie w kilku europejskich miastach. Od 2003 roku liczba miejsc oferujących specjalne rozwiązania sukcesywnie rosła. Pojawiło się kilka oddziałów w Niemczech (Berlin, Hamburg, Düsseldorf, Frankfurt, Stuttgart, Nabburg i Monachium) utworzono siedzibę w Czechach, miejscowości Praga, a następnie Warszawie, stolicy Polski.

Oddziały Uplifter w Polsce

W Polsce powstały oddziały firmy Uplifter w okolicach Krakowa i Katowic (Wieprz) i oddział główny w Warszawie, pełna lista znajduje się tutaj:

Każdy z oddziałów Uplifter cechuje bardzo dobre położenie komunikacyjne, a także interesująca opcja wynajmu, która stanowi bardzo duży potencjał rozwojowy dla wielu firm. Warto pamiętać, że priorytetem Uplifter jest nie tylko zapewnienie jak najlepszej efektywności pracy maszyn, ale również zwiększenie bezpieczeństwa pracowników. Nowoczesne urządzenia w ofercie firmy Uplifter posiadają alarmy ostrzegawcze i umożliwiają pracownikowi zdalne sterowanie. Mini żurawie Maeda dostaną się na dach budynku dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, natomiast żurawie mobilne mogą pracować w zamkniętych pomieszczeniach ze względu na napęd elektryczny. To tylko niektóre z cech maszyn z bogatej oferty firmy Uplifter posiadającej oddziały na terenie całej Europy.

Big Placeholder
Big