Mini żurawie

Mini żuraw

Mini żuraw – montaż okna

Mini żurawie sprawdzają się w montażach stolarki okiennej od kilkunastu lat w całej Europie. Wykorzystywane są do podnoszenia i montowania ciężkich szyb i okien w domkach jednorodzinnych i budownictwie wysokościowym. W zależności od typu mini dźwigu posiadają one możliwość podnoszenia przeszkleń od kilku do kilkudziesięciu metrów na elewacji lub fasadzie budynku. Nieodzownym elementem wyposażenia takiego mini żurawia, mini podnośnika jest doposażenie go w chwytak do szyb. Jest to zwykle przyssawka do szyb lub inaczej mówiąc zawiesie próżniowe.

W zależności od ciężaru szyby lub zaszklonego okna maja one udźwig od ok. 300 kg do ponad 3 ton. Aktualnie na rynku najpopularniejsza jest przyssawka typu UPG 600 która zapewnia dużą elastyczność, dobra jakość w bardzo dobrej cenie.

Wynajem mini żurawia

Wynajem mini żurawia w firmie Uplifter jest możliwy na godziny lub dni. Wynajmujemy mini dźwigi z operatorem lub bez. Często obsługujemy cały proces transportu wielkogabarytowych szyb i okien. Na wyposażeniu znajduje się przyssawka do szyb i wózek transportowy do okien.

mini żurawie wynajem na godzinyWynajem mini żurawia na godziny lub dni

Mini żuraw na budowieMini żuraw na budowie

Mini żurawie w czasie pracyMini żurawie w czasie pracy

Mini żurawie Maeda

Mini żuraw Maeda

Mini żuraw Maeda

Najpopularniejszym modelem na wynajem jest mini żurawia marki Maeda MC 285 wyposażony w dwa silniki, diesla i elektryczny. Ten mini żuraw cieszy się również największym powodzeniem wśród naszych klientów którzy zakupili ten dźwig na własność. Głównymi zaletami tego rozwiązania są niewielkie wymiary, niskie zużycie diesla i mały nacisk na podłoże. Z powodzeniem poruszamy się tym żurawiem po stropach budynków, garażach i w innych wąskich przesmykach na budowie. Bardzo wielu montażystów docenia ta maszynę i chętnie wykorzystuje ja do podawania szyb tam gdzie coraz częściej wykorzystywane duże przeszklenia np. typu HS. Takie inwestycje wymagają wykorzystania „robota” manipulatora do szyb i okien aby zamontować konstrukcje w całości lub ją zaszklić na miejscu.
Większość prac montażowych w budownictwie jednorodzinnym wykonujemy operując z zewnątrz budynku i „przerantowujemy” szybę do wewnątrz w taki sposób by możliwy był jej montaż od środka bez wprowadzania maszyn do budynku.

mini żuraw maeda
Mini żuraw Maeda

mini żuraw MaedaMini żuraw Maeda – montaż dużego okna

mini żuraw maeda Mini żuraw Maeda

Sprzedaż używanych mini żurawi budowlanych

Z powodzeniem oferujemy maszyny kilkuletnie lub nowsze maszyny z naszego parku maszynowego ponieważ jesteśmy pewni ze używane przez nas żurawie są dobrej jakości.

Firma Upifter prowadzi autoryzowany serwis maszyn marki Maeda i Boecker dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć zawsze na nasza pomoc.

Mini żurawie wynajem sprzedaż

SKONTAKTUJ SIĘ

Masz pytania na temat naszych produktów i usług?

+48 22 618 27 71
+48 662 128 310
info@uplifter.pl

Wyślij do nas wiadomość poprzez formularz
kontaktowy lub zadzwoń do naszego biura.
Nasz zespół z przyjemnością odpowie na Państwa pytania.

* pola obowiązkowe

captcha

Udzielam zgody aby udostępnione przeze mnie dane były gromadzone i przechowywane elektronicznie. Niniejszą zgodę mogę w każdej chwili odwołać, wysyłając wiadomość. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.