Wynajem lub sprzedaż nowych lub używanych podnośników do szkła do użytku zewnętrznego na terenie Europy

Testowanie podnośników do szkła do użytku zewnętrznego

Sprzedaż, wynajem i serwis nowych i używanych podnośników do szkła do użytku zewnętrznego

Podnośniki próżniowe do zastosowania w obszarze zewnętrznym zawieszane są na miniżurawiach lub innych maszynach budowlanych. Są one dzięki temu bardziej uniwersalne niż magnesy i szybsze w użyciu niż ściski i pętle. Stanowią one niezawodny, efektywny i ergonomiczny narzędzie pomocnicze do manewrowania prawie wszystkimi ładunkami o gładkiej, nie porowatej powierzchni.
Różne typoszeregi i warianty wyposażenia można ponadto rozszerzyć modularnie o praktyczny osprzęt.

Skontaktuj się po prostu z naszymi doświadczonymi specjalistami i zasięgnij niezobowiązująco porady. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie także dla Państwa budowy.

Wynajem? Sprzedaż? Używane?

Skontaktuj się, doradzimy!

+48 22 618 27 71
+48 662 128 310

Efektywna obsługa

U nas znajdą Państwo szeroki wybór praktycznych podnośników próżniowych do szkła przeznaczonych do użytku zewnętrznego o dużej nośności do 2.000 kg, zaprojektowanych specjalnie do zastosowania na budowach. Dzięki temu można podnosić, obracać czy też przechylać nawet ciężkie przedmioty bez pomocy wózków widłowych, żurawi czy wciągarek.

Uniwersalność i efektywność obsługi

Nasze podnośniki znajdują zastosowanie nie tylko przy montażu szyb i okien, ale używane są także do załadunku płyt stalowych czy też prefabrykowanych paneli na pojazdy dostawcze. Dzięki zaletom mechanicznym możliwa jest znaczna redukcja indywidualnego nakładu siły, który zazwyczaj jest nieodzowny przy transportowaniu ładunków.