Mini żurawie, manipulatory do szyb i pozostałe sprzęty usprawniające prace na budowie należy serwisować, a w przypadku awarii również naprawiać. Dużym udogodnieniem dla klientów korzystających ze sprzętów z oferty Uplifter jest możliwość skorzystania z mobilnego serwisu firmy. Jakie usługi oferuje flota serwisowa?

Dobry stan techniczny sprzętów gwarantuje ich bezproblemową eksploatację. Wykwalifikowany zespół Uplifter zapewnia nie tylko naprawę i konserwację maszyn budowlanych, ale również badanie UDT oraz aktualizację oprogramowania. Z jakich usług mogą korzystać klienci mini żurawi i pozostałych sprzętów?

Mini żurawie Maeda oraz manipulatory do szyb od Smartlift i Glaslifter – bezpieczeństwo i wygoda w każdych warunkach

Mini żurawie to maszyny przeznaczone do wykonywania prac w bardzo zróżnicowanych warunkach. Cechuje je kompaktowość, duże bezpieczeństwo i wygoda podczas użytkowania. Z uwagi na bardzo zróżnicowane wymagania inwestorów mini żurawie są doskonałym rozwiązaniem wykorzystywanym do montażu szyb i okien o niestandardowych wymiarach. Sprzęty te pozwalają na transport i montaż różnych materiałów zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Ze względu na ich niewielką wagę mogą pracować również na stropie i kamiennych posadzkach. Mini żurawie wyposaża się obecnie w dodatki, które usprawniają ich pracę i zapewniają jeszcze lepsze osiągi firm. Urządzenia posiadają m.in. kamery cofania, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych zadań. Uzupełnieniem mini żurawi są manipulatory do szyb, które umożliwiają podnoszenie okien, płyt gipsowych, kamiennych i innych, nieporowatych materiałów. Wyróżnia się dwa rodzaje manipulatorów − Indoor, przeznaczone do pracy wewnątrz pomieszczeń, oraz Outdoor, wykorzystywane w terenie. Dużym udogodnieniem oferowanym przez firmę Uplifter jest nie tylko możliwość wynajmu maszyn, lecz także ich naprawy w dowolnym miejscu.

Jeden z serwisantów maszyn naprawiający manipulator do szyb.

Serwis żurawi w warsztacie lub dowolnie wybranym miejscu

Naprawa żurawi marki Maeda czy manipulatorów od Smartlift jest niezwykle ułatwiona dzięki mobilnej flocie Uplifter Service. Lider rynku w branży żurawi i przyssawek próżniowych zapewnia najlepszą obsługę urządzeń i sprawny transport maszyn do warsztatu Uplifter. Serwis maszyn budowlanych może odbywać się na dwa sposoby − bezpośrednio u klienta lub w warsztacie siedziby firmy. Wyspecjalizowani i kompetentni fachowcy zapewniają sprawny serwis żurawi jak też pozostałych maszyn i urządzeń z oferty Uplifter. Flota gwarantuje pomoc nie tylko w naprawie maszyn, lecz także ich ulepszaniu poprzez aktualizacje czy dodatkowe zabezpieczenia. Mobilny serwis Uplifter oferuje konserwację i naprawę maszyn budowlanych oraz badanie urządzeń podnośnikowych. Regularna konserwacja zapewnia nie tylko najwyższe bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy, lecz także zmniejsza ryzyko awarii sprzętu. Precyzyjną kontrolę maszyn zapewnia doskonale wyszkolona załoga, a także nowoczesne przyrządy do kontroli i wyszukiwania błędów. Uplifter oferuje naprawę i konserwację nie tylko produktów z asortymentu, a także urządzeń od innych dostawców. W warsztacie stacjonarnym firmy możliwy jest demontaż urządzeń i wymiana uszkodzonych elementów, jak również naprawa wciągarek czy czyszczenie wieńców obrotowych. Co więcej, naprawa maszyn budowlanych jest możliwa zarówno z uwagi na awarie, jak i zakłócenia czy po prostu zużycie. Oddziały Uplifter znajdują się obecnie w Warszawie, Częstochowie, Radomiu, Bolesławcu, Redzie oraz Wieprzu. W każdej z siedzib Uplifter lub w zakładzie klienta wykonuje się również badania zgodnie z regułą BGR 500 „Stosowanie środków roboczych”, regułą BGV D6 „Żurawie” oraz regułą BGV D8 „Windy i wciągarki”. Dzięki badaniom zapobiega się wypadkom oraz wszelkim uszkodzeniom maszyn.

Serwis mini żurawi Uplifter - plac firmy.