Oferujemy rozwiązania!

Rozwój, produkcja i logistyka – wszystko z jednego źródła

Opracowujemy i produkujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania – elektroniczne i mechatroniczne – w technice podnoszenia i transportu. Koncentrujemy się na sprzęcie i oprogramowaniu, hydraulice, technologii sterowania, modułach telematycznych i wielu innych. Zakres usług rozciąga się od pomysłu przez wdrożenie do produkcji w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym do produkcji komponentów, montażu i obróbki mechanicznej.

Posiadamy sieć silnych i wyspecjalizowanych partnerów do opracowywania specjalnych rozwiązań w kontekście Przemysłu 4.0. Indywidualne rozwiązania stają się coraz ważniejsze. Jednocześnie opracowywane urządzenia powinny być dostosowane do obszaru zastosowania, ale też być wszechstronne. Kluczowe są tu technologie przyszłościowe. Dbamy o to, aby Twoja inwestycja nie była przestarzała po kilku latach. Rozwijamy się z myślą o przyszłości i jesteśmy otwarci na technologie.

Szybko i bez zobowiązań.

Rozwijaj swoją przyszłość razem z nami.
Kliknij tutaj i od razu złóż zapytanie.
budownictwo@uplifter.com

Bądźcie Państwo z nami!

Jesteśmy specjalistami w rozwiązaniach dźwigowych i transportowych. Nasze produkty zaczynają się tam, gdzie standardowe maszyny, takie jak wózki widłowe i wózki załadunkowe, mają swoje granice. Naszym celem jest idealne i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Uczciwe doradztwo i uczciwe postępowanie są dla nas szczególnie ważne. Jako podstawę konstrukcji możemy się oprzeć na kilku modelach, ale chętnie opracowujemy i produkujemy również zupełnie nowe maszyny.

Jesteśmy Twoim partnerem w dziedzinie budowy maszyn specjalnych – rozwijamy Twoją przyszłość

Referencje

Podnośnik przemysłowy

Industrylifter/Podnośnik przemysłowy – rozwiązanie platformowe, które rewolucjonizuje rynek podnoszenia i transportu oraz elastyczne produkcje! Do tej pory na rynku nie ma maszyny, której można by używać tak elastycznie. Nieustannie opracowujemy nowe rozwiązania i przekształcamy pomysły w rzeczywistość. Elastyczny i indywidualny to modne hasła branży przyszłości.

Podnośnik przemysłowy

DO ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU

Warunek: Rozładunek ciężarówki z pustymi beczkami, które nie są dostarczane na paletach. Do dostawy wykorzystano całą powierzchnię załadunku, co oczywiście bardzo utrudnia rozładunek. Przyssawka bębnowa wykrywa, ile beczek należy zassać i podnosi je łatwo i bezpiecznie za pomocą technologii próżniowej.

Wózek do ładowania

DLA PRZEMYSŁU

Do wyposażenia maszyn opracowaliśmy specjalnie dostosowany do indywidualnej produkcji wózek transportowy. Ten wózek do transportu rolkowego został specjalnie dostosowany i wyprodukowany zgodnie z wymaganiami klienta. Wyzwanie: ciężar do transportu i obsługa. Uplifter zawsze stawia na szybki transport i łatwą obsługę.

Indywidualne rozwiązania dla wszystkich branż

Przemysł jest motorem postępu niemieckiej gospodarki. Aby wesprzeć i uprościć – a także zabezpieczyć – zadania robocze, oferujemy do kupienia lub wynajęcia odpowiednie urządzenie podnoszące do każdego zastosowania przemysłowego. Posiadamy indywidualne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej, maszynowej, energetycznej, kolejowej, lotniczej, obronnej, stoczniowej, górniczej, oponiarskiej, chemicznej, materiałów budowlanych, szklarskiej, stalowej, odlewniczej, tekstylnej i papierniczej, wynajmu i relokacji oraz różne rozwiązania specjalne.

Skontaktuj się z nami, a razem z naszymi specjalistami znajdziemy odpowiednie rozwiązanie produktowe dla każdej gałęzi przemysłu!