Układanie płytek UPT250maks. udźwig 250 kg Talerze przyssawkowe bez silikonu (brak odciśnięć) Elektryczna...więcej
Informacje o produkcie "Układanie płytek UPT250"
 • maks. udźwig 250 kg
 • Talerze przyssawkowe bez silikonu (brak odciśnięć)
 • Elektryczna wciągarka linowa do podnoszenia i opuszczania
 • Nieskomplikowany i szybki montaż/demontaż
 • Szerokość całkowita od 680 do 910 mm bez systemu próżniowego
 • Obraca elementy o długości do 2500 mm
 • Maszt obracany o maks. +/− 90
 • Maszt wychylany o +7° i −30°
 • Antypoślizgowy uchwyt
 • Manualny przesuw boczny (+/− 60 mm) opcjonalny
 • Masa własna ok. 315 kg

TIPP_PLOpcjonalnie dostępne jest także UPT 250 z elektrycznymi przyssawkami ręcznymi. Umożliwia to zasysanie szkła, metalu, plastiku, drewna, płytek, betonu, płyt regipsowych i innych szorstkich powierzchni.

Urządzenie montażowe do szkła UPT 250 to wszechstronne urządzenie do przenoszenia szkła do drzwi, okien, szkła, metalu i drewna na placu budowy. Dzięki wszechstronnemu urządzeniu montażowemu transport elementów jest dziecinnie prosty. Z użyciem UPT 250 można podnosić i opuszczać ładunki do 250 kg, a jako transporter okien jest chętnie używany nie tylko przez szklarzy. Ta jednoosobowa maszyna do montażu oszklenia zapewnia niezawodny, wydajny i bezpieczny sposób manipulowania dowolnym gładkim, nieporowatym materiałem, między innymi szkłem, metalem, kamieniem, plastikiem, łupkiem, płytą lub laminatem. Ten podnośnik jest idealny do transportu przez drzwi i do szklenia w małych, ograniczonych przestrzeniach. Maszt można obracać o ± 90° w lewo i w prawo, a przyssawkę z czterema zintegrowanymi talerzami przyssawkowymi (ø 230 mm) można obracać o 360°. Antypoślizgowe uchwyty podnośnika można regulować na wysokość i długość, a dzięki solidnym gumowym oponom (ø 350 mm) można bezpiecznie jeździć po nierównym terenie. Urządzenie montażowe do szkła UPT 250 można łatwo i szybko zdemontować na 10 części i szybko przetransportować z jednego piętra na drugie. Gwarantujemy łatwy transport i montaż przez jedną osobę! Jednoosobowe urządzenie do podnoszenia szkła oszczędza energię podczas transportu i montażu średniej wielkości ładunków. UPT 250 to bardzo wszechstronne urządzenie do montażu płyt i szkła z zakładu produkcyjnego Uplifter. 

Nie wiesz, jaki podnośnik do materiałów lub jaka pomoc transportowa do okien i szyb jest dla Ciebie najlepsza? Zaufaj firmie Uplifter z ponad 20-letnim doświadczeniem w technologii podnoszenia. Transport i montaż wrażliwych materiałów, takich jak szkło, najlepiej sprawdza się dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z zakładu produkcyjnego Uplifter. Przekonaj się sam. 

Film o produkcie
Obrazy produktów
Dane techniczne

Udźwig: 250 kg
Wysokość robocza: 1,90 m
Masa własna: 240 kg
Długość: 1,90 m
Szerokość: 0,71 m
Wysokość: 1,98 m
Talerze przyssawkowe: 4 szt.
Elektryczna wciągarka linowa: Opcjonalnie
Transport: Samochód