Mini dźwigi są dostępne użytkowane sprzętami budowlanymi na terenie całego kraju. Przy ich użyciu wykorzystywane są inwestycje mieszkaniowe i przemysłowe. Montaż szybszy i fasadowy, w trakcie łączenia są mini żurawie, jest precyzyjny i szybki, dzięki zróżnicowanej wysokości i udźwigowi maszyn.

Największą zaletą mini żurawi są kompaktowe rozmiary. Prześlij przez światło drzwi wewnętrznych lub zmień się w windzie. Można poruszać się nimi po schodach oraz trudnych, błotnistych terenach. Czas pracy na budowie optymalizuje także duży zasięg i udźwig mini żurawia.

Mini żurawie Maeda MC 104 – precyzyjny i szybki montaż szkła

Mini żuraw budowlany moze sie różnić NP. udźwigiem CZY sposobem zasilania. Dzieki Możliwości wyboru SILNIKA diesla Badz Elektrycznego maszyna moze Nie TYLKO na zewnątrz budynku pracować, ale takze w środku pomieszczeń. Najmniejszym z dźwigów modelu JEST Maeda MC 104 . Posiada Znak Budowlany ZASILANIE elektryczne, Napęd gąsienicowy, udźwig 995 kg i do wysięg 5,5 m. Montaż Szkła z wykorzystaniem Tego Urządzenia pozwala na INSTALACJE Okien na ograniczonej przestrzeni Bardzo, Gdzie udźwig i dokładność pozycjonowania Elementów Szklanych SA warunkiem wykonania prawidłowego Montażu. Mini żuraw nadaje SIĘ zrobić Transportu dużych okien, Maszyn, Elementów Wyposażenia Laboratoriów, Maszyn Przemysłowych I Elementów konstrukcji stalowych.

Mini żuraw w wersjach MC 285 – ułatwia montaż szkła, np. w domach jednorodzinnych

Najpopularniejsze w Europie mini żurawie to wersje: MC 285, MC 285-2 i MC 285-3. Są to maszyny wyposażone w hak szperający, który montujesz montaż szkła do wysokości 10 m (krawędź górna szyby). Ten mini dźwig pozwala na mocowanie elementów stolarki okiennej o wadze od 600 do 2800 kg zależnie od wysokości zakresów i odległości od elewacji. Mini żuraw Maeda MC 285aby maszyna najchętniej wykorzystywana przez firmy Montażowe, rentalowe dla Branży windy szkła oraz szeroka grupe montażystów. JEGO niewielkie Rozmiary i waga transportowa sprawiają, Ze moze Być transportowany na kategorii Dodaj prawa Jazdy B + E z użyciem Busa i Przyczepy. Szerokość Przejazdowa Małego dźwigu wynosi 75 cm Najnowszy modelowego MC 285-3 PO prostym zamontowaniu SILNIKA Elektrycznego waży 1960 kg Przy długości całkowitej 280 cm. Parametry te Zaleta SA W przypadku, gdy konieczne JEST transportowanie Żurawia Windą w galeriach Handlowych. Mini żuraw Maeda MC 285 pozwala na montaż Stolarki w domu jednorodzinnym, witryn w sklepach, transportowania Maszyn Przemysłowych i wykonywania innych nietypowych Prac, Które wymagają precyzji i Maszyn o niewielkich gabarytach. Wykorzystując przejść podczas Montażu Szkła w stolarce okiennej,

Montowanie szybszych okienek za pomocą mini żurawia

Mini żuraw Maeda MC 285-C podczas montażu okna.

Montaż szkła na wysokich partiach usług użyteczności publicznej – mini żuraw MC 405

Jednym z modeli mini żurawi budowlanych, który przyjął się na rynku usług, jest model Maeda MC 405 . To maszyna budowlana zapewniająca udźwigi powyżej 3000 kg i wysięg powyżej 20 m. Ciężar transportu przez dwig MC 405 na posadzkę zastosowania sprzętu na stropach usług użyteczności publicznej. Maszyna nadaje się więc, np. do przenoszenia szkła wielkoformatowego o wadze liczonej w tonach.

 

Mini dźwigi są też bogate wyposażenie, które różnią się zależnymi od wersji i modeli maszyn budowlanych. Sprzęty mogą mieć, np. pilot zdalnego sterowania, hak szperający i zblocze hakowe. Na uwagę zasługują białe gąsienice, które nigdy nie zostawiają śladów na posadzce podczas montażu szkła wewnątrz urządzenia i centru handlowego .