Wynajem mini żurawi w okolicach Krakowa – oferta oddziału w Wieprzu

Wynajem mini żurawi w okolicach Krakowa – oferta oddziału w Wieprzu

Mini żuraw to lekki i zwrotny sprzęt, który gwarantuje sprawną i dokładną pracę. Firmy montażowe z całej Polski chętnie korzystają z usług wykonywanych małymi dźwigami ze względu na szybkość pracy, bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny.

Mini żuraw to zwrotny sprzęt, który umożliwia precyzyjną i sprawną pracę. Dzięki swoim wymiarom dobrze porusza się nawet na małej przestrzeni. Stanowi  wszechstronną i uniwersalną alternatywę dla tradycyjnych wysokich żurawi budowlanych. Poradzi sobie nie tylko na placu o ograniczonym metrażu, lecz także w miejscach trudno dostępnych.

Mini żuraw budowlany – jakie ma zalety i gdzie można go wykorzystać?

Ze względu na wysokie koszty zakupu firmy montażowe decydują się na wynajem tego typu urządzenia. Np. w Krakowie ofertę wynajmu mini żurawi ma w swojej ofercie firma Uplifter. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, przedsiębiorstwo umożliwia też wypożyczenie przyssawek do szyb, szkła, okien i kamienia oraz manipulatorów , a żurawie typu pająk można wynająć także z operatorem. Oddział działa nie tylko w Krakowie, obsługuje także pobliskie miejscowości, takie jak: Nowy Sącz, Tarnów, Skawina, Rabka-Zdrój i wiele innych. 

Innym rozwiązaniem  jest wybór maszyn używanych. Wówczas firma może wejść w posiadanie sprzętu na własność, kupując go często w konkurencyjnej cenie. Przedsiębiorstwo Uplifter w oddziale w Krakowie sprzedaje takie używane maszyny, jak np. mini żurawie Maeda, manipulatory starego typu Smartlift, roboty do szklenia nowej generacji Glassworker, a także przyssawki Master, ssawki i zawiesia próżniowe typu Vacu i wiele innych.

Urządzenia i maszyny na wynajem, czyli co możemy wypożyczyć?

Wypożyczanie sprzętu jest popularnym rozwiązaniem wśród montażystów, ponieważ pozwala ograniczyć wydatki firmy związane z zakupem kosztownych maszyn, a jednocześnie nie zmniejsza liczby i jakości świadczonych usług. Zwrotności i precyzja mini żurawi umożliwia szybkie wykonanie pracy, a ryzyko uszkodzenia przenoszonego elementu jest zmniejszone do minimum. Dodatkowo modele gąsienicowe bez zarzutu pracują niemal na każdej powierzchni. W ofercie firm zajmujących się wynajmem maszyn można znaleźć urządzenia takie jak:

  • mini żurawie Maeda, modele: MC285 / UMC 285, MC 305/ UMC 305, MC 405 / UMC 405, MC 815 / UMC 815,
  • dźwigi dekarskie Boecker AHK, Klass, Amak,
  • manipulatory Glassworker, mini żuraw Glaslift 250, Uplifter SL 380, Uplifter SL 608, Glassworker GW 295, Glassworker GW 425, Glassworker GW 625 i inne,
  • przyssawki do szkła UPG 350, ssawki do okien UPG 450, przyssawki do szyb UPG 600, Schmalz, ssawki do kamienia PROBST, przyssawki do płyt warstwowych typu Clad-Boy.

 

Wynajem mini żurawi – na co zwrócić uwagę, wypożyczając sprzęt?

Zanim wypożyczymy sprzęt z firmy, warto sprawdzić, czy maszyny mają aktualne badanie UDT , są po serwisie i przeglądzie. Mini żurawie produkcji japońskiej powinny być skonstruowane na oryginalnych podzespołach, takich jak silnik Yanmar czy Komatsu. Dzięki solidnym częściom serwis maszyn jest prosty, a żywotność bardzo długa.

Mini żurawie są wszechstronne. Ich zastosowanie jest szczególnie popularne w branży budowlanej. Sprawdzą się przy pracach wykończeniowych, zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku. Duża precyzja małych dźwigów sprawia, że nadają się do przenoszenia kruchych i delikatnych przedmiotów, np. okien. Stosowane są również podczas prac konserwatorskich wewnątrz pomieszczeń, np. w świątyniach, muzeach, galeriach oraz w halach przemysłowych czy handlowych do przenoszenia różnych ciężkich przedmiotów. Funkcjonalność i wysięg mini żurawi zwiększa specjalny hak przymocowany do wysięgnika lub wciągarka z liną. Można zamontować również przedłużenie wysięgnika, który także zwiększa zakres możliwości urządzenia.

Tagi: Mini żuraw

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zapoznałem się z polityką prywatności.