Mini żuraw budowlany – zastosowanie, zalety i rodzaje

Mini żuraw budowlany – zastosowanie, zalety i rodzaje

Mini żuraw budowlany dostępny w trudno dostępnych miejscach i obsługiwanych bezpiecznych pracach z wielkogabarytowym materiałem. Sprzęty tego typu mogą być używane na zewnątrz, jak i wewnątrz strefy. Są więc dostępne alternatywnie dla żurawi gąsienicowych i samochodowych.

Mini żurawie stosowane przy transporcie i montażu Konstrukcji metalowych, szklanych, a także kamiennych. Są wyposażone w silnik elektryczny lub Diesla, dzięki czemu można je stosować również wewnątrz urządzeń. Jakie są zalety żurawi pająków?

Co to jest mini żuraw budowlany? Jak jest zbudowany?

Żuraw pająk to sprzęt uniwersalny i comfortowy w użytkowaniu. Dociera do trudno dostępnych miejsc i ułatwia pracę na wysokościach. Niewielkie wymiary mini żurawi wykonywania pracy w ciasnych obszarach, a ich nieduża waga zestawienia zadań na grząskim i delikatnym podłożu. Mini żuraw budowlany jest także nieoceniony w przypadku transportu i montażu wielkogabarytowych szyb i okien. Stanowi świetną alternatywną dla sporych rozmiarów żurawi samochodowych i urządzeń gąsienicowych. Niezbędne wyposażenie mini żurawi są zawieszone próżniowe czy chwytaki, które są jeszcze bezpieczniejsze i bardziej elastyczna praca. W ofercie Uplifter znajdujemy sprzęty do pracy z materiałem ważącym od 1 do 8 ton. Dostępne duże nośniki mini żurawie charakteryzują się zadowalającą wysokością haka, która może wynosić blisko 26 metrów. Sprzęty te są wyposażone w podpory i gumowe łańcuchy. Użytkownik mini żurawia decyduje, czy urządzenie będzie pracowało z silnikiem Diesla, czy silnikiem elektrycznym. Dzięki temu pająk może pracować także wewnątrz strefy. Najmniejsze mini żurawie mogą przejechać przez wszystkie standardowe drzwi i zmieścić się do windy, co ułatwia pracę na wysokościach. Ponadto niestraszne w delikatesach, marmurowe posadzki, a więc nadają się również do prac remontowych w muzeach i kościołach.

Mini żuraw – łatwość obsługi i duże możliwości

Mini żuraw to sprzęt, który ułatwia transport i montaż funkcji przeszkleń, a także stalowych i metalowych materiałów. To sprawia, że ​​maszyny te wykorzystywane są w budownictwie, pracach wyburzeniowych i relokacji maszyn. Pająki są nieocenione w trudnym terenie, niestraszne w strumieniu pagórki i grząska gleba. Użytkownicy mini żurawi cenią je również za możliwością zdalnej obsługi. Widok na maszynę i materiał przez nią transportowany zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i wygodę w trakcie wykonywanych robót. Dużą zaletą żurawia pająka jest jedo bezproblemowy transport. Niewielka masa sprzętu sprawia, że ​​można go przewieźć na przyczepie albo małe ciężarówce. Jednym z najmniejszych mini żurawi jest Maeda MC 104. Mały nacisk na podłoże i doskonała nośność to główne cechy pająka. Niewielki i wąski sprzęt ma podpory hydrauliczne, które zapewniają stabilność sprzętu na schodach, zboczach i nietypowym terenie. Jest niezastąpiony w miejscach, w których niezbędna jest dokładność pozycjonowania oraz instalacja okien i szybka w ograniczonej przestrzeni. Z kolei należy zastosować model MC 405. To najmocniejszy mini żuraw o dużej nośności i niewielkich rozmiarach. Pomimo doskonałych osiągów, MC 405 nigdy nie jest zbyt ciężki, dzięki czemu może być używany w różnych warunkach. Sprzęt jest przystosowany do pracy w terenie i wewnątrz budynku, na posadzkach przemysłowych i tych mniej wytrzymałych. Żuraw sprawdzi się podczas prac konserwacyjnych, przy montażu zawartości materiału i przenoszeniu ładunków. Cena mini żurawi jest uzależniona od modelu i tego, na jak wiele dodatków się zdecydujemy. Ponieważ nigdy nie sprzęt jest mały, warto zdecydować się na opcję wynajmu. To szczególnie dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie wykonują zbyt wielu prac transportowo-montażowych lub chcą uprzednio przetestować sprzęt.

Tagi: Mini żuraw

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zapoznałem się z polityką prywatności.