Nowość na rynku manipulatorów do szyb i okien – Glassworker GW 1125

Nowość na rynku manipulatorów do szyb i okien – Glassworker GW 1125

Firma Uplifter zaprojektowała i produkuje nowoczesne maszyny do prowadzenia prac montażowych w branży stolarki okiennej. Nasze nowoczesne produkty o zasilaniu akumulatorowym sterowane są z poziomu pilota bezprzewodowego. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest podnoszenie wielkogabarytowych elementów szklanych i dużych okien.

Dziś dzięki robotowi GW 1125 możliwa jest wysokość podnoszenia jak dotąd nieosiągalna dla innych producentów manipulatorów do szyb. Maszyna firmy Uplifter jest hydrauliczna i posiada  zasilanie elektryczne, na co dzień wspomaga prace montażowe w branży stolarki okiennej. Już pierwsze opinie o nowym Glassworkerze pokazują, że klienci oceniają bardzo wysoko nowy produkt z obszaru manipulatorów i mini żurawi do okien. Pierwsze maszyny już dziś pracują a budowach w całej Europie. Niemiecka technologia i precyzja specjalnie zaprojektowanych rozwiązań daje gwarancję długoletniej wytrzymałości i wysoką cenę maszyn również po okresie amortyzacji. 

Przy konstruowaniu maszyny zastosowano nowe podpory zaadaptowane z urządzeń typu mini żurawie które dają zwiększony wysięg i udźwig manipulatora do okien. Rozstawiane podpory i poziomowanie maszyny umożliwia duży udźwig Glassworkera na całkowicie wysuniętym maszcie. Maszyna wyprodukowana o doświadczenia wyniesione z kilku lat produkcji robotów typu Glassworker GW 625 dają gwarancję zastosowania najlepszych, sprawdzonych rozwiązań. Twoja firma już dziś może stać się pionierem korzystając z najnowocześniejszej maszyny na rynku światowym.

 

Glassworker GW 1125 – wyróżniające cechy na tle innych manipulatorów

Wiele zalet nowoczesnego manipulatora do szkła wskazują, że znacząco przerasta inne rozwiązania i efektywnie  wspiera prowadzenie prac montażowych. Maszyny Glassworker najlepsze są, gdy:

  • transportowane jest szkło,
  • potrzebny jest robot o największym udźwigu,
  • prace prowadzone są na wymagającym terenie (mało miejsca),
  • potrzebne jest wsparcie prac prowadzonych wewnątrz pomieszczeń,
  • potrzebny jest łatwy i szybki transport z użyciem busa lub przyczepy,
  • obsługa maszyny Glassworkera ma być prosta i intuicyjna.

 

Glassworker – wykorzystanie i parametry manipulatorów do szyb

Robotów do szyb używa się wszędzie tam gdzie gabaryt przekracza 100-200 kg a ręczne dźwiganie zabiera zbyt dużo sił i czasu. Nasze maszyny są na wszystkich budowach i w licznych zakładach produkcyjnych oraz na halach magazynowych i w hurtowniach szkła. Niemiecka technologia małych maszyn budowlanych daje największą dokładność, precyzje działania i wytrzymałość w każdych warunkach. Ich wartość i cena są najwyższe przez wiele lat od zakupu. Najnowszy manipulator Glassworker może przenosić ciężary powyżej 1000 kg.

Uplifter w Polsce, Niemczech i Czechach posiada kilkanaście oddziałów gdzie dostępne są maszyny typu Glassworker – manipulatory do szkła. Wszystkie posiadają niezależny dwuobwodowy system podciśnienia gwarantujący bezpieczeństwo pracy, zasilanie akumulatorowe i napęd bliźniaczy w opcji. Na wyposażeniu mogą być koła pompowane, antyprzebiciowe typu PU lub koła pełne typu non-marking. Uplifter posiada wersje manipulatorów przeznaczone do prac wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Na naszej stronie znajdują się różne wersje modeli robotów do szklenia. Wynajmij Glassworkera, mini żurawia Maeda i inne małe dźwigi od nas. Uplifter posiada szeroką sieć punktów w Europie i oferuje korzystne ceny oraz warunki wynajmu na terenie całej Polski. Wycenę, opinie i dane techniczne otrzymasz bezpośrednio u nas rozmawiając z jednym z naszych doradców.  Jako opcja do maszyny występują: widły, hak i najazdy.  Mamy 20 letnie doświadczenie w branży, w przypadku wskazania problemu służymy pomocą. Wspieramy firmy montażowe, dlatego zapraszamy po nowoczesne i niezawodne maszyny!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zapoznałem się z polityką prywatności.